Hakkımızda

Standmarket olarak Türkiye’nin en büyük ve en çok çeşit bulunduran, her geçen gün farklı tasarımlar ile ürün çeşitliliğini yenileyen, yeni ve inovatif ürünlerle Pazar payını her geçen gün artıran  sektörün öncü firmasıyız.

Saat çantaları, Saat Kutuları, Saat Tamir Malzemeleri, Saat Aksesuarları, başta olmak üzere Gözlük Standları, Gözlük Kutuları, Gözlük Çantaları, Gözlük Tamir Malzemeleri Çeşitlerimiz, ayrıca Kuyum ve Takı Standları, Tesbih Kutuları Çantaları, Tesbih Standları, bunun yanında Cep Telefonu Standları, Kozmetik Standlar, Kalem Teşhir Standları, Broşürlük ve Föylük Çeşitleri, Kemer Standları, Dönerli Teşhir Standları ve bir çok Muhtelif ürün Standları ürün gamımızda yer almaktadır.

1990-2010 yılları arasında daha çok perakendeci ve toptancı firmalar, mağazalar gibi küçük ve orta ölçekli Kuruluşlara hitap ederken, 2010 yılı itibari ile e-ticaretin  şirketimize kazandırmış olduğu ivme sayesinde ürün çeşitlerimizi direk son tüketiciye ulaştırmaya başlamış bulunmaktayız.  

Bu doğrultuda www.standmarket.com.tr e-ticaret sitemizde ve Türkiye’nin önde gelen e-ticaret portallarının %85 inde, ayrıca İstanbul’da bulunan mağazamızda müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz..

Ürünlerimiz direk kendi  imalatımız –ithalatımız olduğundan dolayı aracısız olarak ilk elden  müşterilerimize sunulmaktadır.

Sadece Türkiye çapında değil  bir çok Avrupa Ülkesinde, Balkanlarda,  Ortadoğuda ve Afrika Ülkelerinde müşterilerimiz bulunmaktadır.

Kurumsallığı; müşterilerin veya tedarikçilerin herhangi bir sorunla karşılaştığı zaman firmaya ulaşamaması olarak kullanmayan, günümüz şartlarına göre Kurumsal denilebilecek şirket yapımızın yanında, müşterilerin ve tedarikçilerin her an ulaşabileceği, samimi ve geleneksel tüccarlık zihniyeti ile yönetmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha  kaliteli şekilde hizmet vermek için şirketimizin alt yapısını sağlamlaştırmakta, ürün çeşitliliğini artırmaktayız.